23.03.2014
Авіакомпанії був привласнений сертифікат підтримки льотної придатності
У березні 2014 року авіакомпанія «Українські вертольоти» отримала спеціальний сертифікат, який дозволить їй у майбутньому виконувати всі завдання, пов'язані з питаннями підтримки льотної придатності вертольота Мі-8МТВ1.
«Щоб отримати цей сертифікат, компанія пройшла ряд серйозних перевірок з боку Державіаслужби, розробила і впровадила відповідні керівництва. Також була створена нова структура - Служба сертифікації та підтримки льотної придатності повітряного судна», - розповів начальник служби сертифікації та підтримання льотної придатності Олег Сайгушкін.
За його словами, даний сертифікат значно полегшить подальшу роботу, оскільки тепер авіакомпанія буде самостійно керувати процесом підтримки льотної придатності і забезпечувати справність усіх повітряних суден.

Авіакомпанія «Українські вертольоти» ініціювала створення «Благодійної платформи «Дітям Героїв»
читати Докладніше

Масштабна передача військової допомоги 6 підрозділам ЗСУ від авіакомпанії «Українські вертольоти»
читати Докладніше

Авіакомпанія «Українські вертольоти» та ICC Ukraine закликають долучитись до «Благодійної платформи соціально-відповідального бізнесу»
читати Докладніше