Упс!

Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її у більш сучасному браузері:

Налаштування розміру тексту

З 2015 року ПрАТ «АК «Українські вертольоти» успішно виконує операції з пошуку та порятунку у багатьох країнах світу. За ці роки нашим екіпажам вдалося врятувати чимало постраждалих у численних операціях від Європи до Африки.

Враховуючи високий ризик такого виду операцій, дуже важливо підтримувати необхідний рівень безпеки та якості. Постійне вдосконалення техніки рятування, встановлення новітнього устаткування, безперервного тренування екіпажів у власному тренувальному центрі компанії дозволяє забезпечити максимальну безпеку самої операції та постраждалим.

Можливості

Рятівні команди екіпажів здатні виконувати пошук постраждалих та їх порятунок 24/7 в незалежності від природних умов.

1

Порятунок з води, землі, при будь-якому рельєфі, у будь-яку погоду

2

Посадка на непідготовлені та неосвітлені майданчики, в тому числі підібрані з повітря та в умовах пилового вихору

3

Евакуація у режимі висіння за допомогою лебідки

4

Надання медичної/реанімаційної допомоги на борту

Комплекс систем забезпечення нічного бачення

Оптико-електронна система спостереження

Оптико-електронна система спостереження призначена для виконання завдань патрулювання, моніторингу, розвідки та спостереження у цілодобовому режимі (24/7). Система дозволяє проводити виявлення, ідентифікацію, кількісну і якісну оцінку об'єктів та дальність до цілі з можливістю запису і зберігання в денний та нічний час в інфрачервоному спектрі.

Окуляри нічного бачення

Окуляри нічного бачення призначені для огляду простору за межами кабіни вертольота в темний час доби. Вони дозволяють безпечно здійснювати зліт, пілотувати на малих висотах, здійснювати пошук і виявлення об'єктів, а також посадку на необладнані та неосвітлені майданчики. Окуляри підсилюють природне нічне освітлення, що дозволяє пілоту орієнтуватися та діяти майже як вдень.

Керований дворежимний пошуковий прожектор

Прожектор працює в видимому та інфрачервоному діапазонах, забезпечуючи дальність до 1 км у звичайному режимі та до 1,8 км в інфрачервоному.

Адаптована кабіна пілотів

Дозволяє виконувати роботи з використанням окулярів нічного бачення, адаптація забезпечує мінімальне відсвічування від приладової дошки.

Додаткове обладнання

Рятувальне спорядження

Для евакуації постраждалих із травмами різної тяжкості з будь-якої поверхні (земля, вода, гори тощо).

Рятувальна лебідка

Рятувальна лебідочна система підвищеної вантажопідйомності, оснащена спусковим механізмом, призначена для забезпечення висадки та евакуації. Система забезпечує виконання евакуаційних операцій у режимі висіння на висоті до 80 метрів, з точним контролем руху та стабільною роботою навіть у складних умовах.

Порятунок із землі, води, затоплених будинків, дерев, що опинилися посеред повені – все це можливо як вдень, так і вночі. Посадка вертольотів можлива на непідготовлені майданчики, в тому числі в умовах пилового вихору. Коли це неможливо, евакуація постраждалих відбувається у режимі висіння за допомогою лебідки. Тим, хто потребує медичної допомоги чи то через переохолодження внаслідок довгого перебування у воді, чи через отримані травми, чи з інших причин, кваліфіковані бригади аеромедичної евакуації у складі екіпажів надають невідкладну допомогу безпосередньо на борту гелікоптера.

Спеціалізовані
операції