Упс!

Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її у більш сучасному браузері:

Налаштування розміру тексту

Назад

14.04.2025

«Любов, КАІ та авіація»: «Українські вертольоти» взяли участь у Дні кар’єри в «Київському авіаційному інституті»

«Любов, КАІ та авіація»: «Українські вертольоти» взяли участь у Дні кар’єри в  «Київському авіаційному інституті» «Любов, КАІ та авіація»: «Українські вертольоти» взяли участь у Дні кар’єри в  «Київському авіаційному інституті»

У суботу, 12 квітня, в державному університеті «Київський авіаційний інститут» проходив День кар'єри в авіації. Авіакомпанія «Українські вертольоти» хантила нових співробітників у технічний департамент серед студентів та випускників Національного авіаційного університету. Цього року слоганом стало: «Любов, КАІ та авіація». А небо + «Українські вертольоти» завжди = любов.

Захід відбувся за підтримки генеральних партнерів події сайту з пошуку роботи robota.ua та розробника технологій для перемоги Vyriy Drone. Крім авіакомпанії «Українські вертольоти» участь взяли також Boeing, SkyUp, AviaVentures, «Прогрестех», Airlogix, Lab418 та інші топові роботодавці. 

Як флагман вертолітної галузі авіації «Українські вертольоти» презентували свою діяльність, у тому числі благодійну, історію свого розвитку, унікальні розробки на платформі вертольотів сімейства «Ми». І звісно, що детально розповіли про наявні в компанії вакансії.

«Команда «Українських вертольотів» — це висококваліфіковані професіонали. У нас працює 229 членів льотних екіпажів, а весь штат авіакомпанії — це наразі 556 співробітників. Кожен із них отримує офіційну зарплату світового рівня та має соціальні гарантії. Починаючи з 2002 року авіакомпанія виконала майже 4 тисячі різноманітних місій. А унікальна особливість, яка відрізняє нас від усіх інших вертолітних операторів у всьому світі, що наші екіпажі вміють і можуть гасити масштабні пожежі 24 години на добу. Тобто, «Українські вертольоти» завдяки наявному оснащенню та якісно підготовленим командам проводять місії як вдень, так і вночі», — зазначила під час виступу комунікаційна директорка авіакомпанії «Українські вертольоти» Леся Червінська.

Директор технічного департаменту авіакомпанії Тарас Ферлей спілкувався з кандидатами на посади в технічний відділ. А інженер з експлуатації повітряних суден приладів та електроустаткування Антон Шушаков у презентації діяльності авіакомпанії більше зосередився на історії розвитку «Українських вертольотів» та на переобладнанні повітряних суден під різні задачі. Він розповів, як саме авіакомпанія стала найбільшим вертолітним оператором України.

«Сертифікат експлуатанта авіакомпанія отримала в 2003 році. У цьому ж році після капітального ремонту та модернізації піднялись в небо перші Ми-8МТВ-1. У 2005 році «Українські вертольоти» брали участь у ліквідації наслідків одного з найбільш руйнівних в історії землетрусу в Пакистані, в успішній операції з пожежогасіння на курортах Туреччини. Історія авіакомпанії включає досвід роботи також в Португалії, М’янмі, Малі, Нігері, Буркіна-Фасо, Судані, Південному Судані, Ефіопії, Мозамбіку, Мадагаскарі, Конго, Центрально Африканській Республіці,Уганді, Кенії, Сомалі, Гаїті, Лівані. Ми завжди там, де потрібна допомога. Це наше гасло, яке повінстю відображає суть і місію авіакомпанії уже з 2002 року і дотепер», — розповів Антон Шушаков.

Невіддільна частина діяльності авіакомпанії — благодійна діяльність. Оскільки з повномастабним вторгненням гасло авіакомпанії «Українські вертольоти» актуалізувалося. «Ми завжди там, де потрібна допомога» — тепер про підтримку Сил оборони України, сімей загиблих та про реабілітацію поранених Захисників та Захисниць. І авіакомпанія розказує про таку свою діяльність, бо замовчувати соціальні проєкти — не на часі. Зараз варто залучати якомога більше компаній, людей, надихати один одного творити хороші справи.

Такий насичений День кар'єри в авіації, як пройшов на вихідних в Національному авіаційному університеті, може змінити кар’єрний маршрут. І авіакомпанія «Українські вертольоти» завжди відкрита до спілкування зі студентами, готова ділитись досвідом та запрошує творити світову історію разом. Адже будь-який успіх, будь-які досягнення — це командна робота закоханих в професію. У випадку «Українських вертольотів» — закоханих в небо.