Упс!

Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її у більш сучасному браузері:

Налаштування розміру тексту

Назад

06.03.2025

Реальність перевершила очікування: Левон із Бучі замовив конструктор, а отримав зореліт

Реальність перевершила очікування: Левон із Бучі замовив конструктор, а отримав зореліт Реальність перевершила очікування: Левон із Бучі замовив конструктор, а отримав зореліт

Працівники «Українських вертольотів» провідали свого підопічного Левона в Бучі. Авіакомпанія взяла хлопчика під матеріальну опіку, бо він втратив обох своїх батьків, а його тато боронив нас усіх від загарбників. Філософія нашої компанії така, що ми в боргу перед дітьми Захисників та Захисниць. Тому регулярно допомагаємо дітям круглим сиротам наших Героїв.

Цього місяця Левон розказав нам, що завжди хотів справжнє Lego. Тому ми купили і подарували малому конструктор зорельота за мотивами культового фільму Star Wars. Хлопчик був у приємному шоці й хотів одразу його почати складати. Попри те, що вже готувався виходити на свій улюблений гурток і навіть був одягнений в форму.

Окрім цієї розвиваючої логіку та дрібну моторику іграшки, ми завезли опікунам Левона мультиварку. Минулого місяця, коли ми обирали з хлопчиком взуття, то він натхненно розказував нам про свої кулінарні вподобання. Аби спростити тітці та бабусі процес приготування їжі, ми купили у їх дім такий кухонний прилад. Завдяки тому що всі інгредієнти можна закинути у ємність одночасно та виставити певний час на таймері, сподіваємось, що і сам Левончик долучатиметься тепер до кулінарних процесів.

«Нам ще стільки всього треба удома зробити. Якби собі, то і в такому ремонті, в таких умовах було нормально. Але у нас тепер є відповідальність перед дитиною. Маємо забезпечити йому значно кращі умови, ніж собі. Вдячна за підтримку. Усім зараз непросто, але разом якось змінимо усе.Щоб усе на краще для нашого хлопчика», — каже тітка Левона.

Також Левон зрадів збірці дитячих жахалок. Пообіцяв нам, що прочитає кілька історій та розкаже у наш наступний візит.

«Чужих дітей не буває» саме так нам часто коментують дописи про благотійність авіакомпанії в соцмережах. Кожна дитина заслуговує на турботу, любов і можливості для розвитку. Особливо це стосується дітей, чиї батьки віддали своє життя, захищаючи Україну. Втрати цих дітей ми не можемо заповнити, але можемо оточити їх піклуванням. А можемо — то робимо і звітуємо перед колегами, на що йдуть кошти авікомпанії.

«Українські вертольоти» щомісяця виділяють по 10 тисяч гривень на різні потреби, побажання кожного з 36 дітей повних сиріт полеглих Захисників та Захисниць, які під нашим шефством. Ця допомога не лише матеріальна підтримка, а й спосіб висловити вдячність за подвиг їхніх батьків та подарувати дітям відчуття захищеності й віри у щасливе майбутнє.