Упс!

Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її у більш сучасному браузері:

Налаштування розміру тексту

Назад

15.04.2025

Соціальну ініціативу «Дітям наших Захисників» презентували бізнесу в Черкасах

Соціальну ініціативу «Дітям наших Захисників» презентували бізнесу в Черкасах Соціальну ініціативу «Дітям наших Захисників» презентували бізнесу в Черкасах

Авіакомпанія «Українські вертольоти» та Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) зустрілись із бізнесом у Черкасах аби розповісти про благодійну платформу «Дітям наших Захисників». Захід пройшов у обласному ветеранському просторі за сприяння Черкаської ОВА та Міністерства у справах ветеранів України. Це чергова регіональна зустріч із соціально-відповідальним бізнесом. Такі зустрічі відбуваються регулярно, щоб знайти кожній українській дитині-сироті загиблих Захисників та Захисниць додаткову підтримку, бізнес-опікунів. 

«Є діти, які втратили обох своїх найдорожчих. І серед них є ті, в кого тато або мама, або двоє з батьків загинули при виконанні обов'язків на війні, захищаючи нашу державність, боронячи нас усіх від ворога. Ми всі в боргу перед цими дітьми-сиротами та їхніми батьками. Авіакомпанія «Українські вертольоти» підтримує 37 таких дітей матеріально та організовує дозвілля, оздоровлення. Ми хочемо, щоб не тільки діти з Києва та Київської області мали таку підтримку, а щоб по всій Україні не лишилось жодної сироти без опіки бізнесу. Тому спільно з державними органами шукаємо однодумців», — зазначила під час презентації координаторка проєкту «Дітям наших Захисників» Аліна Адамчук.

Як працює платформа «Дітям наших Захисників»?

До ініціативи можуть долучитися бізнеси будь-якого масштабу: великі, маленькі. Єдина умова — відповідальність і щире бажання регулярно допомагати дітям, які втратили найдорожчих, підтримувати їх та їхніх опікунів. Компанії самостійно обирають регіон, кількість дітей і формат допомоги. Приміром, фінансова підтримка, адресна матеріальна допомога, організація дозвілля чи оздоровлення, фінансування освіти тощо.

«Наприклад, в нашій авіакомпанії було створено відділ підтримки учасників бойових дій та членів сімей загиблих. Зі мною працюють наші ветерани. Ми організовуємо для дітей події, майстер-класи, спілкуємося з опікунами, щомісяця збираємо запити від них на різні побутові покупки, техніку чи навіть меблі — щоб спільно забезпечити дітям комфортні умови проживання, якісну освіту, закрити якісь їхні потреби або втілювати мрії. Авіакомпанія «Українські вертольоти» це робить заради усмішок дітей наших Захисників. І закликаємо долучатись до проєкту», — пояснила Аліна Адамчук.

Для координації зусиль різних компаній ініціатори проєкту та його учасники постійно спілкуватимуться між собою, ділитимуться досвідом одні з іншими.

«Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати відгукнувся на звернення наших партнерів, авіакомпанії «Українські вертольоти», та ми спільно поширюємо ініціативу «Дітям наших Захисників». Бо це благородна місія — допомога тим, хто її найбільше потребує. Безпосередньо керівництво ICC Ukraine долучилось до числа благодійників. Проєкт — унікальний, бо йдеться про спілкування «очі в очі». Можна творити добрі справи і бачити реакцію. Кожен благодійник, бачить кому ця допомога надходить і все максимально прозоро», — уточнила заступниця Генерального секретаря ICC Ukraine Олена Цимбал.

Про які результати презентації можна говорити?

Черкаські бізнесмени позитивно відгукнулись, кілька з них зголосилися приєднатись до числа благодійників. Після цієї зустрічі розпочнеться тісна та плідна робота підприємців, компаній з управлінням з питань ветеранської політики Черкаської ОВА, координаторами проєкту  «Дітям наших Захисників».

Авіакомпанія «Українські вертольоти» надалі спільно з Українським національним комітетом Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) та Міністерством у справах ветеранів України проводитиме зустрічі в інших обласних центрах та розширюватиме коло благодійників, які долучаються до проєкту «Дітям наших Захисників».