10.03.2025
«Українські вертольоти» привітали матерів і дружин загиблих воїнів — Еспресо TV
У Білогородці Київської області відбувся благодійний концерт, організований авіакомпанією "Українські вертольоти". У такий спосіб вшанували матерів і дружин загиблих захисників України.
Про це йдеться у сюжеті Еспресо.
У місцевому Будинку культури зібралися близько 60 жителів Білогородки.
"Власне, ми хотіли привітати їх із першими днями весни й подарувати їм трошки посмішок і хорошого настрою", – сказала комунікаційна директорка компанії "Українські вертольоти" Леся Червінська.
"Ми вдячні їм і їхнім родинам, їхнім синам і чоловікам за те, що вони віддали найдорожче – своє життя за незалежність України", – додала вона.
Підтримали цю ініціативу і представники місцевої влади.
"Ми із задоволенням приймаємо такий бізнес і людей, які готові допомогти матерям і жінкам наших полеглих героїв. Дуже приємно, що саме українська вертолітна компанія вже не вперше влаштовує такий захід", – сказав Білогородський сільський голова Антон Овсієнко.
Гарний настрій створили Заслужені артисти України: Ян Костирко, Анжеліка Рудницька та гурт Е.К.А. Також "Українські вертольоти" підготували для запрошених гостей подарунки, щоб висловити свою повагу та підтримку.
З початку повномасштабного вторгнення РФ авіакомпанія надала благодійну допомогу на суму 228 млн грн. Окрім підтримки армії, компанія опікується ветеранами та сім’ями загиблих Героїв. У компанії запевняють, що будуть і надалі створювати нові ініціативи для тих, хто цього потребує, та залучати до цієї підтримки небайдужі бізнеси.

«Українські вертольоти» допомогли своєму підопічному Нікіті оновити гардероб
читати Докладніше

До Рівного завітала благодійна ініціатива для підтримки дітей загиблих воїнів — Рівне 1
читати Докладніше

Дітям наших Захисників: Українські вертольоти презентували важливу благодійну платформу — Вікна-новини
читати Докладніше