About the company
Operations
25.08.2026
"Ukrainian Helicopters" airline company launched a major campaign to prepare the orphans of the Defenders for the school year
21 серпня в Житомирі стартувала всеукраїнська підготовча кампанія до 1 вересня для дітей-сиріт загиблих Захисників та Захисниць. Працівники авіакомпанії «Українські вертольоти» познайомились із 40 дітьми воїнів, які залишились без обох батьків. Знайомство дітей, їх опікунів із благодійниками організувала Житомирська обласна військова адміністрація в рамках благодійної платформи «Дітям наших Захисників». Саме так виглядає співпраця Держави та приватного бізнесу в інтересах дітей, в інтересах майбутнього України.
Авіакомпанія «Українські вертольоти» привезла дітям справжні приємні сюрпризи — подарункові сертифікати, щоб полегшити підготовку до нового навчального року.
«Війна зробила так, що ми зараз живемо за принципом: або ти на фронті, або ти для фронту. Наша авіакомпанія постійно виконує запити Сил оборони України, передаючи необхідне майно. І ми розуміємо, що підтримки потребують не лише військові на передовій, а й родини загиблих воїнів. Наша підтримка сиротам в тилу стає хорошими новинами для підняття морального стану бійців. Усім важливо знати, що про дітей дбають», — вважає Голова Ради директорів авіакомпанії «Українські вертольоти» Володимир Ткаченко.
Номінал кожного подаровагого авіаторами сертифікату — 5 тисяч гривень. Діти з опікунами зможуть придбати в Національній мережі торговельних центрів «Епіцентр» необхідне для нового навчального року: одяг, взуття чи спортивні товари, канцтовари, споживчу електроніку, гаджети або аксесуари до них. «Епіцентр» уже третій рік поспіль є партнером благодійного проєкту «Дітям наших Захисників».
«», — зазначив …
Подібні зустрічі авіакомпанії з дітьми Захисників, Захисниць та їх офіційними опікунами плануються по всій Україні. Часто опікунами малих стали бабусі або тітки дітей чи інші родичі, які так само проживають біль втрати близької людини. Тобто, це ті родини загиблих військовослужбовців, які потребують уваги від суспільства. І важливо підставляти їм своє плече. В «Українських вертольотах» підтримка дітей-сиріт стала частиною ДНК компанії, частиною щоденної роботи.
Авіакомпанія не вперше допомагає дітям загиблих українських воїнів у підготовці до навчального року. Раніше 2 роки поспіль «Українські вертольоти» влаштовували грандіозні події в Києві для дітей із столиці та Київщини. А цього року вирішили не обмежуватись географічно та проведуть кампанію із роздачі подарункових сертифікатів по всій Україні.
Благодійна платформа «Дітям наших Захисників» створена авіакомпанією «Українські вертольоти» у партнерстві з Міністерством у справах ветеранів України, Державною службою України у справах дітей, Міжнародною Торговою Палатою України (ICC Ukraine). Мета проєкту — щоб кожна дитина воїнів, яка під час війни залишилась без обох своїх найдорожчих, відчувала увагу від суспільства, від українського патріотичного бізнесу.
Якщо рахувати лише від початку повномасштабного вторгнення, то сума коштів, спрямованих на благодійність колективом під керівництвом Володимира Ткаченка уже перевищує 335 мільйонів гривень.
The aviation company Ukrainian Helicopters organised a recreational trip for the children of fallen defenders — UKRINFORM
read more
Whatever the winter may bring, ‘Ukrainian Helicopters’ is already helping Margo, Kirill and Eva from Kyiv to prepare for it
read more
Milana spent her first day of shopping with the aviation company Ukrainian Helicopters
read more