About the company
Operations
06.06.2026
Ukrainian Serhiy Prykhodko posthumously received the highest peacekeeping award of the United Nations — Public
Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш вручив посмертно медаль капітана Мбає Діаня за виняткову мужність українському бортпровіднику-рятувальнику авіакомпанії «Українські вертольоти» Сергію Приходьку.
Про це повідомили в ООН, пише Суспільне.
Це перший випадок в історії, коли нагороду отримав цивільний. Таку медаль раніше вручали лише тричі за всю історію існування нагороди. Відзнаку від імені загиблого отримали його 6-річна донька Єлизавета та дружина Тетяна, які прибули до Нью-Йорка за підтримки авіакомпанії.
Сергія Приходька поховали в Борисполі.
Що відомо про трагічний інцидент у Південному Судані
7 березня 2025 року екіпаж «Українських вертольотів» виконував завдання місії ООН у Південному Судані. Під час евакуації людей на гелікоптер стався несподіваний збройний напад. Сергій Приходько закрив собою людей, які здійснювали посадку на борт, і загинув.
Капітан гелікоптера Сергій Музика та другий пілот Дмитро Теплих змогли підняти судно у повітря попри пошкодження від обстрілів та евакуювали вісьмох людей.
В «Українських вертольотах» зазначили, що компанія понад 20 років бере участь у миротворчих місіях ООН і продовжує підтримувати родини загиблих співробітників.
When a gift means freedom of choice: how Ukrainian Helicopters supported Kira from Kyiv
read more
Over 80 orphans of the fallen Defenders rest in "Artek" thanks to the charity platform "Ukrainian Helicopters"
read more
A great story of support begins: Ukrainian Helicopters have met their new ward, Sofia
read more