05.07.2024
З початку повномасштабної війни авіакомпанія «Українські вертольоти» надала благодійну допомогу армії на 130 млн гривень — Євген Тимошенко
Бути разом з українським військом у таку складну годину, допомагати та максимально донатити - обов'язок усіх підприємств. Кожен наш день має починатися зі слів: А що сьогодні я можу зробити для наших Сил оборони? Саме тому протягом 2022-2023 років авіакомпанія «Українські вертольоти» виділила на потреби армії – 107,6 млн грн, з початку 2024 року – 28,3 млн грн.
Про це розповів Євген Тимошенко, заступник начальника відділу авіаційно-технічного забезпечення авіакомпанії «Українські вертольоти» у змістовному інтерв'ю Оглядачеві.
Він зазначив, що на цю круглу суму 130 млн гривень авіакомпанія надала квадрокоптери, пікапи, квадроцикли, оптичні приціли, окуляри нічного бачення, РЕБі, бронежилети, шоломи 17 військовим частинам та підрозділам.
«Наразі ми розробили нову тактику: авіакомпанія не розпорошує своїх зусиль між багатьма військовими частинами, а зосередилася на допомозі чотирьох. Це 80 ДШБ, 3 ОДШБ, 46 ОДШБ та навчальний центр Національної гвардії МВС. Працюємо з відповідними службами цих в/год, розробляємо та реалізуємо найближчі та середньострокові заявки. Ми прийшли до висновку, що такий цільовий підхід є більш ефективним і результативним», - розповів пан Євген.
Авіакомпанія «Українські вертольоти» опікується сім'ями загиблих співробітників. Вона виплачує кожній батьківщині одноразову матеріальну допомогу у розмірі майже 5 млн гривень, а кожній неповнолітній дитині - щомісячну допомогу у розмірі 100 000 грн до їхнього 18-річчя.
Також в інтерв'ю Євген Тимошенко пригадав, як починався волонтерський шлях авіакомпанії: «У перші дні повномасштабної війни голова Ради директорів Володимир Ткаченко та виконавчий директор Сергій Яровий сіли за руль своїх автомобілів і поїхали за кордон нічного бачення та інше військове майно й привезли все це до Києва. Хоча їм уже далеко за 60 років».
Євген Тимошенко зазначив, що чимало компаній самоусунулися від підтримки української армії, але це неприпустимо. Організація благодійної допомоги має бути добровільно-примусовою, особливо для великих та середніх підприємств. Має бути встановлений мінімальний процент від доходу, що виділяється на військо.
Адже зараз так важливо не стоять осторонь і бути не просто спостерігачем. На карті частка всієї країни та лозунг «все для фронту, все для перемоги» має стати частиною життя та існування всіх без винятків. Долучаємось, донатимо, працюємо на Перемогу. Слава Україні та її Героям!